پایگاه خبری تحلیلی نهاوند نیوز » اجرای طرح نهضت ملی حفظ قرآن خواسته مقام معظم رهبری است
کد مطلب: 10346 | تاریخ ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۰ | چاپ این مطلب |
اجرای طرح نهضت ملی حفظ قرآن خواسته مقام معظم رهبری است

نهاوند نیوز : مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: اجرای طرح نهضت ملی حفظ قرآن دانش آموزان و فرهنگیان خواسته مقام معظم رهبری است که فرمودند: کشور باید با داشتن 10 میلیون حافظ قرآن به ملتی پولادین تبدیل شود.


به گزارش نهاوند نیوز ، ‘عباس حسنی محتشم’ افزود: آذر ماه پایان مهلت نام نویسی طرح نهضت ملی حفظ قرآن دانش آموزان و فرهنگیان استان است که با مراجعه به سایت به نشانی www.Quran.medu.ir در این طرح نام نویسی کنند.

وی اضافه کرد: بر اساس این طرح تا پایان مهلت آن وزارت آموزش و پرورش در سراسر کشور باید دو میلیون حافظ قرآن از بین دانش آموزان و فرهنگیان تحویل جامعه دهد که سهم استان همدان در این باره مشخص شده است.

وی افزود: امروز فرصت ویژه ای در رابطه با مسایل قرآنی و دینی در سطح آموزش و پرورش کشور ایجاد شده است و همه دانش آموزان و فرهنگیان باید بهره و استفاده لازم را ببرند.

حسنی محتشم گفت: در این رابطه پس از پایان طرح همایش های مدرسه ای، شهرستانی، منطقه ای ، استانی و کشوری برگزار می شود و از فعالان و مسوولان موفق آموزش و پرورش در این رابطه به نحو شایسته ای تقدیر خواهد شد.

وی اضافه کرد : کسانی که بتوانند از نیم جزء تا تمام قرآن را حفظ کنند از ۲۵۰ هزار ریال تا ۳۰ میلیون ریال به اضافه یک سفر حج عمره جایزه خواهند گرفت.

وی از اولیا دانش آموزان و مدیران مدارس خواست دانش آموزان را برای نام نویسی در این طرح و حفظ قرآن تشویق و ترغیب کنند و از رسانه ها خواست در اطلاع رسانی جامع و مستمر نقش خود را ایفا کنند. /ایرنانظر مخاطبان:

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
نام *
ایمیل *
سایتکلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی نهاوند نیوز می باشد نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع ميباشد.
Copyright ©2009 www.NahavandNews.ir , All rights reserved.
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.